Categories Krem

Corega Krem Nasıl Temizlenir?(Mükemmel cevap)

Protezinizin üzerindeki ve ağzınızdaki yapıştırıcı krem kalıntılarını ılık su ve yumuşak, nemli bir fırça yardımıyla temizleyin.

Corega Diş yapıştırıcı kaç gün kullanılır?

Corega Super Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 12 saate kadar sabitlik sağlamak içindir ve günde bir kereden fazla kullanmanız gerekli değildir.

Corega maksimum kontrol nasıl kullanılır?

Corega Maksimum Kontrol ‘ü diş protezinizin her iki tarafına birer şerit halinde uygulayın. Diş protezinizi ağzınıza yerleştirmeden önce ağzınızı su ile çalkalayın. Diş protezinizi ağzınıza yerleştirin, sabit bir şekilde tutun ve birkaç saniye bastırarak yerine oturmasını sağlayın.

Corega ne ise yarar?

Corega Protez Yapıştıcı Krem, diş protezinizin ağzınıza daha iyi oturmasına yardımcı olur. İyi oturmuş bir protezle yiyecek parçaları protezinizin altına kaçmaz. Corega farklı yiyeceklerin tadını çıkarmanıza ve gün içinde rahat hissetmenize yardımcı olur.

Damak Diş yapıştırıcı nasıl kullanılır?

Diş protezlerinizi temizleyip kurutun. Diş protezinin damakla temas eden yüzeyine, Corega Tat İçermez Yapıştırıcı Krem’i diş protezinizin damakla temas eden yüzeyine küçük şeritler halinde ve kenarlardan taşmamasına dikkat ederek uygulayın. Diş protezinizi ağzınıza yerleştirmeden önce ağzınızı su ile çalkalayın.

Çıkan köprü diş nasıl yapıştırılır?

Düşen kaplama evde ya da uzman bir doktor tarafından yapıştırılabilmektedir. Düşen kaplamaların doğal bir yolla yapıştırılması mümkün değildir. Bunun için kuvvetli bir yapıştırıcı kullanmak gerekmektedir. Kaplama dişi yapıştırmak için kullanılan yapıştırıcıların ise eczanelerden temin edilmesi gerekmektedir.

You might be interested:  Elidel Krem Ne Işe Yarar?(Doğru cevap)

Kırılan takma diş yapıştırılır mı?

Kırılmış veya Hasar Görmüş Protezler Bu hareket protezi doğal dişlere bağlayan bağlantıları eğebilir. Hasar gören veya kırılan bir protezi yalnızca bir diş hekiminin onarabileceğini unutmayın.

Corega diş Protezi Yapiştirici krem nasıl kullanılır?

Corega Yastık Konforu Yapıştırıcı Krem Kullanımı

  1. Protezinizi temizleyin ve kurulayın.
  2. Ürünü, protezinizin kenarlarına çok yakın olmayacak şekilde uygulayın.Üst protez: Devam eden uzun çizgi halinde uygulayın.
  3. Protezinizi ağzınıza yerleştirmeden önce ağzınızı su ile çalkalayın.

Protefix nasıl kullanılır?

Protefix ® yara ve koruma jeli kolayca uygulanabilir: günde yaklaşık 3-4 defa temiz Parmak ucu veya kulak temizleme çubuğu yardımıyla ilgili noktalara uygulanır ve hafifçe masaj yapılarak yedirilir.

Sabit diş protezi nasıl yapılır?

Doğal diş küçültülür, üzerine yapılan kron (kaplama) özel bir yapıştırıcıyla yapıştırılır ve hasta tarafından çıkartılamaz. Köprü: Diş eksikliği olan bir bölgenin her iki tarafındaki doğal dişler destek alınarak eksik diş veya dişlerin tamamlanması için yapılan sabit protez tipidir.

Corega Diş Temizleyici Tablet nasıl kullanılır?

Corega Diş Protezi Temizleyici Tablet Kullanımı:

  1. Diş protezini kaplayacak kadar yeterli ılık suya bir adet (çok sıcak değil) Corega Diş Protezi Temizleyici Tablet ‘i ambalaj üzerindeki talimatlara uygun olarak koyunuz.
  2. Diş protezini 5 dakika beklettikten sonra, bu solüsyonla yumuşak bir fırça kullanarak fırçalayın.

Protefix diş yapıştırıcı toz nasıl kullanılır?

Kullanım alanı Diş Protezleri için yapıştırıcı toz Dozajı ve Kullanma şekli Protefix ® yapıştırıcı tozu eşit miktarda ve ince bir tabaka halinde ıslak protezin üzerine serpin. Diş plakası takıldıktan hemen sonra yapışarak yerine oturacak ve saatlerce sabit kalacaktır.

Diş yastığı nasıl kullanılır?

Kullanım Alanı: Alt diş protezleri için destekleyici ürün, yapıştırıcı yastık. Küçük protezlerde yastığı uygun şekilde kesiniz. Yastığı 10 sn. süre ile ılık suya daldırınız ve çıkardığınızda, yastık içinde biriken fazla suyun süzülmesini bekleyiniz. Yastığı, ıslak protezin üzerine koyunuz.

You might be interested:  Bacoderm Krem Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Protez Diş Yapıştırıcı nasıl temizlenir?

Sabunlu su veya özel üretilmiş ürünler tercih edilmelidir. Protezi temizlerken deterjan, çamaşır suyu gibi kimyasallar kesinlikle kullanılmamalıdır. Piyasada mevcut olan protez temizleme tabletlerinde protezlerin haftada 2 kez sabaha kadar bekletilmesi gerekmektedir.

Protefix Yapıştırıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Protezi ve ağız mukozasının kalıntı ve artıklardan temizleyin ve Protefix ® ekstra güçlü yapıştırıcı kremi aralıklı olarak ince bir tabaka halinde nemlendirilmiş protezin üzerine (daha sonra çenenin oturacağı üst ve alt çene protezlerinin derinliklerinin içine) sürün.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *