Categories Krem

Cire Aseptine Çiçek Özlü Krem Ne Ise Yarar?(EN iyi 5 ipucu)

* Cire Aseptine Krem, çiçek özlü içeriğiyle cilde parlaklık ve kadifemsi görünüm kazandırmaya yardımcı olur. * Cildiniz daha genç, daha diri ve daha doğal görünecektir. * Güneş, rüzgar, soğuk su ve temizlik malzemeleri gibi dış etkenlere karşı cildi beslemeye yardımcı olur.

Çiçek özlü krem ne işe yarar?

Cildi dış etkenlere karşı korur. Yoğun nem verme özelliği ile cilde yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırır. Kuruyan ve çatlayan ciltlerin bakımı için idealdir. Günlük kullanım için uygundur.

Aseptine soft krem ne ise yarar?

İçerdiği Alman Papatyası sayesinde güçlü nemlendirici, yıpranan cildinizin onarımına ve yağ dengesinin korunmasına yardımcıdır. Hızlıca emilir. • Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez.

Cire Aseptine krem hangi ülkenin?

Cire Aseptine markasıyla 1926 yılında ilk ürünü üretildi. El, ayak, güneş ve vücut bakımı, tüy dökücü krem markasıdır. Cire Aseptine, İsviçre merkezli Cooper Cosmetics SA bünyesindeki markadır. Türkiye’de Cooper Cosmetics Switzerland lisansıyla Anthemis Cosmetics için üretiliyor.

Cire Aseptine sabun ne işe yarar?

Zeytinyağı içeren özel formulü ile cildinizdeki parlaklık ve nemi hissedin.Prebiyotik özelliği sayesinde yararlı bakterilerin ciltte kalmasına ve cildin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

Nivea krem ne işe yarar?

Ürün Faydaları: Eucerit içeren formülüyle cildinizin yumuşak ve pürüzsüz kalmasına yardımcı olur. Her tür cilt için ideal bir nemlendiricidir. Ciltle uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir.Bakım yapan koruma Nemlendirici krem Günlük kullanım için uygundur.

You might be interested:  Sea Color Bir Kutuda 2 Krem Boya Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Soft krem ne işe yarar?

NIVEA® Soft günlük kullanım için uygun, etkili bir nemlendiricidir. Vitamin E ve Jojoba Yağı içeren hafif formülü ile anında emilir ve cildi yeniler. Canlandırıcı hissi ile cildinizin yumuşak ve esnek olmasını sağlar. Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Cire Aseptine Moisturizing Cream nedir?

El, yüz ve vücut için nemlendirici bakım kremi. Cildinizi yoğun olarak nemlendirir, besler ve korur.

Papatya kremi ne işe yarar?

Ciltteki tüm lekeler ve güneş yanıkları için oldukça etkili bir tedavi sunuyor. Antiseptik özelliği sayesinde sivilce, yara ve morlukların hızlıca iyileşmesini sağlıyor. Cildi ölü hücrelerden temizleyen papatya, cilt renginin açılmasını sağlıyor.

Cire Aseptine D panthenol aloe vera ne işe yarar?

İçeriğinde bulunan yüksek orandaki panthenol sayesinde kuru ciltlerin nemlenmesine yardımcı olur.İçeriğindeki aloe vera ekstresi ile cildi nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Cire Aseptine tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Kremi tüyleri tamamen kapatacak şekilde doğrudan cildinizin üzerine yayınız. Kremi cildinizin üzerinde tam 3 dakika bekletiniz, daha sonra test etmek amacıyla kücük bir alanı temizleyiniz. Tüyler kolay çıkıyorsa tüylerin geri kalanını da temizleyiniz.

Tokalon hangi ülkenin?

Tokalon Güneş kremi; Swiss kozmetik markası tarafından üretilen bir güneş kremidir. Pek çok online eczanenin yanı sıra semtinizdeki eczanenizde de bulabileceğiniz kaliteli bir güneş bakım üründür.

Cire Aseptine krem nerede bulunur?

Tüm ürünlerini bu değerler çerçevesinde geliştiren Cire Aseptine, patentli İsviçre formüllü ürünleriyle Rossmann’da yer alır. Rossmann’ın sürekli güncellenen kampanyalarıyla Cire Aseptine cilt bakım ürünlerini hemen şimdi keşfedin!

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *