Categories Krem

Çinko Oksit Krem Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Oksizinc krem kremi kullanmadan önce bölgeyi mutlaka güzelce temizleyin. Kuruladıktan sonra güzelce uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde 2 veya 3 defa kullanabilirsiniz. Kremin gözle temas etmemesine özen gösterip, eğer temas ederse bol suyu ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Çinko oksit ne işe yarar?

Temel maddesi çinko minerali olan çinko oksit krem, cilt üzerinde iyileştirici etkileri bulunan bir cilt bakım kremidir. Akne tedavisinde, kızarıklıklarda, pişik tedavisinde ya da güneşten korunmak amacıyla kullanılabilir. Cildin yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

Dermolife çinko oksit krem ne işe yarar?

Çinko oksit içeren bu krem, hafif cilt tahrişleri ve aşınmaları için koruyucu bir kaplama olarak kullanılan topikal bir cilt ürünüdür. Çatlamış cilt ve bebek bezi döküntülerinin iyileşmesini sağlayan bir kremdir.

Noche çinko krem nasıl kullanılır?

Kullanımı:Sadece sivilce olan bölgeye günde 1 defa akşam uygulayınız. Uyarılar:Serin ve çoçukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.3 yaş altı çoçuklarda kullanılmaz.

Oksitin krem ne için kullanılır?

Oksizinc pomat, içerdiği %40 oranındaki çinko oksitin kurutucu özelliği sayesinde uygulanan bölgede güçlü bir koruyucu tabaka oluşturur. Ilk kullanımdan itibaren pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Içeriğindeki natural balık yağı sayesinde cildin onarılmasına yardımcı olur.

You might be interested:  Bıoten Krem Ne Işe Yarar?

Çinkonun Cilde Faydaları Nedir?

Çinko, akne oluşumunu engeller, yanık ve ameliyat izlerini yok eder, cildin erken yaşlanmasını önler. Cilde parlaklık ve ışıltı vererek daha canlı görünmenizi sağlar. Aynı zamanda ciltteki kolajen üretiminde de önemli bir rol oynayarak; cildi sıkılaştırır, esneklik kazandırarak daha genç görünmesini sağlar.

Chronix çinko oksit sprey ne işe yarar?

Boğaz kuruluğu yanma, batma için. Sigara kullananlarda boğaz kuruluğu ve gıcık için. Zeytin sütü, çinko ve kitosan içerikli sıvı boğaz kremi.

Noche çinko krem ne ise yarar?

Çinko oksit kremin temel maddesi çinko minerali olarak bilinmektedir. Aynı zamanda bu krem cilt üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir. Bu krem ise genel olarak akne tedavisi, kızarıklıklar, güneş yanıkları ve pişik tedavisinde kullanılmaktadır.

Oksizinc 40 çinko oksit krem ne işe yarar?

Oksizinc krem, leke ve çil oluşumunu engeller. Bununla birlikte cilt renginin de güzelleşmesini sağlar. İçerisinde % 40 oranda çinko oksit bulunan bu krem, adeta sürülen bölgede kalkan oluşturuyor. Eczanelerde 40 gram ya da 100 gramlık tüplerde satılan Oksizinc Krem, beyaz bir rengi vardır.

Çinko oksit içeren pişik kremleri hangileri?

çinko krem, Pişik Kremi

  • Capicade Çinko Oksit Pişik Kremi 40 GR.
  • Oksizinc %40 Çinko Oksit Pomat Pişik Kremi 4 x 40 G.
  • Kuatra Çinko Oksit İçerikli Pişik Kremi 30 G.
  • Miraderm Çinko Oksitli Pişik Kremi 20 G.
  • Urtekram Çinko Organik Pişik Kremi 75 ML.
  • Equilibra Baby Çinko Oksitli Yatıştırıcı Su Bazlı Pişik Kremi 100 ML.

Çinko hangi kremlerde var?

Güneş kremleri ve kırışıklık karşıtı kremler ve losyonlar başta olmak üzere mineral makyaj ürünleri, bazlar, kapatıcılar, BB kremler, bebek pudraları, bebek pişik kremleri, koruyucu kremler, antiseptik merhemler ve balsamlarda yüksek oranda çinko oksit bulunur.

You might be interested:  Furacin Krem Nasıl Kullanılır?(Mükemmel cevap)

Hamazinc çinko krem ne işe yarar?

Mantar enfeksiyonları veya bakteriyel enfeksiyonlar nedeniyle şiddetlenen pişik için takip tedavisinde. 1.ve 2. derece yanıklarda / güneş yanıklarında. Çizik ve kesik gibi yüzeysel deri lezyonlarında. Emziren annelerde meme başı çatlaklarının bakımı ve korunmasında.

Dr Rena Dermo çinko sabun ne işe yarar?

Cildinizi derinlemesine temizleyerek, nem dengesinin sağlanmasına, cildinizin ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Fucidin krem ne işe yarar?

Fucidin krem, sivilce ve ciltte oluşan yaralar için kullanılan kremdir. Tek başına kullanılan krem açık yaralar dışında direkt olarak sorunlu bölgeye uygulanabilir. Özellikle sivilce izleri için oldukça etkili olan krem doktor kontrolünde kullanılması gereklidir.

Oksizinç nedir?

Oksizinc Pomat, içeriğinde bulunan 40% oranındaki çinko oksit sayesinde cildi kurutucu özelliğe sahiptir. Uygulanan bölgede güçlü bir koruyucu tabaka oluşturarak cildinize bakım yapmanızı sağlar. Oksizinc Pomat pişik sorununu gidermeye yardımcı olur.

Anestol krem yanığa iyi gelir mi?

Anestol krem, cildinizde meydana gelen yıpranmaların, yaraların, tahrişlerin ve yanıkların neden olduğu ağrı ve acıları, dudak çatlakları, hemoroid ve böcek ısırıkları gibi ciltte tahrişe sebep olan etkenlerin meydana getirdiği ağrı, acı ve kaşınma hissinin giderilmesi için kullanılır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *