Categories Krem

Butokonazol Krem Ne Işe Yarar?(Çözünme)

GYNO-LOMEXIN® belirli cins mantarların büyümesini engeller. Özellikle vajinal pamukçuğa neden olan Candida albicans’a karşı etkilidir.

GYNO Lomexin nedir ne işe yarar?

GYNO – LOMEXIN ®, antifungal bir ajan olan fentikonazol nitrat aktif maddesini içerir. GYNO – LOMEXIN ® belirli cins mantarların büyümesini engeller. Özellikle vajinal pamukçuğa neden olan Candida albicans’a karşı etkilidir. GYNO – LOMEXIN ® ovüller yalnızca vajinaya uygulanmak içindir.

Travogen krem vajinaya sürülür mü?

GYNO- TRAVOGEN ovül 600 mg izokonazol nitrat içerir. grubuna aittir ve dermatofitlere, maya ve maya benzeri mantarlara, küf mantarlarına karşı etkilidir. GYNO-TRAVOGENambalajı, 2 adet parmaklık kılıfı ve 1 adet ovül içermektedir. GYNO- TRAVOGEN, vajinanın mantar enfeksiyonlarında kullanılır.

Gynomax krem ne işe yarar?

sunulmaktadır. GYNOMAX ®, vajinada (haznede) kaşıntı, yanma, anormal akıntı, şişme ve kızarma gibi belirtilerle seyreden vajina iltihabının (vajinit) tedavisinde kullanılır.

Recordati krem ne işe yarar?

PERİLİFE, pozitif (halüsinasyon, delüsyon, düşünce bozuklukları, saldırganlık, şüphecilik) ve/veya negatif (duygularda körelme afekt, duygusal ve sosyal çekingenlik ve konuşma yetersizliği) semptomların görüldüğü akut ve kronik şizofrenik psikozlarda ve diğer psikotik durumlarda kullanılır.

You might be interested:  Parmakta Dolamaya Hangi Krem Iyi Gelir?(Doğru cevap)

Vajina fitili regl iken kullanılır mı?

Doktora danışmak kaydıyla adet dönemi süresince de vajinal fitil kullanılabilir. Vajinal fitil kullanırken tampon kullanılmamalıdır.

Vajina fitili yakar mı?

Vajinal fitillerin en yaygın yan etkileri arasında vajina ağzında kuruluk ve kızarıklık bulunur. Bu belirtiler, son derece zararsızdır ve fitili kullanan her üç kadından birinde gözlemlenebilir. Vajinal fitiller, kimi zaman yanma, karın ağrısı, halsizlik gibi yan etkilere de yol açabilir.

Travogen kaç gun kullanılır?

Doktorunuz başka türlü önermediyse, TRAVOGEN günde 1 defa hastalıklı deri kısımlarına uygulanır. Tedavi iki-üç hafta, inatçı enfeksiyonlarda (özellikle el ve ayak parmakları arası enfeksiyonları) dört haftadır.

Vajinal kaşıntısına hangi krem iyi gelir?

Vajina Kaşıntısına (Mantarına) İyi Gelen İlaçlar

  • Tiokonazol.
  • Butokonazol.
  • Fentikonazol Nitrat.
  • Mikonazol.
  • Sertakonazol.
  • Fluconazole.
  • Klotrimazol.
  • İzokonazol nitrat.

Ketoral krem vajina içine sürülür mu?

KETORAL kullanımına başlamak için en uygun gün adet kanamasının bitmesinden sonraki ilk gündür. Adet kanamasının bitmesinden hemen sonra başlanarak 3 ya da 5 gün süreyle, günde 1 ovül vajina içine uygulanır.

GYNO Lomexin 2 30 gr vajinal krem nasıl kullanılır?

GYNO – LOMEXIN ®, gece yatmadan önce (gerekiyorsa sabahları da olmak üzere) vajinaya 3 gün süreyle uygulanır. Semptomlarınız hızlıca kaybolabilir, ancak kremi 3 gün boyunca kullanmaya devam ediniz.

Gynomax XL 200 mg 300 mg 100 mg 3 vajinal OVUL nedir?

gibi belirtilerle seyreden vajina iltihabının (vajinit) tedavisinde kullanılır. bir hastalık geçirmişseniz GYNOMAX ® XL ‘yi kullanmayınız. kullanılmamalıdır. GYNOMAX ® XL bileşiminde bulunan tinidazol nedeniyle geçici olarak beyaz kan hücrelerinin (akyuvar) sayısında azalmaya (geçici lökopeni ve nötropeni) neden olabilir.

Zalain krem nerede kullanılır?

ZALAIN derideki hastalıklı bölgeye sürülerek (topikal olarak) uygulanır.

Recordati fitil ne için kullanılır?

PROCTO-GLYVENOL supozituvar, 10 supozituvar içeren orijinal kutusunda kullanıma sunulmaktadır. PROCTO-GLYVENOL, dış ve iç hemoroidlerin (rektal/anal bölgede ağrı, kaşıntı ve acıya neden olan damar şişliği) tedavisinde kullanılır.

You might be interested:  Civik Krem Santi Nasil Koyulasir?(Çözüm bulundu)

Advantan krem nerede kullanılır?

Haricen hastalıklı deriye sürülerek kullanılır.

Fucidin krem ne içindir?

Fucidin krem, sivilce ve ciltte oluşan yaralar için kullanılan kremdir. Tek başına kullanılan krem açık yaralar dışında direkt olarak sorunlu bölgeye uygulanabilir. Özellikle sivilce izleri için oldukça etkili olan krem doktor kontrolünde kullanılması gereklidir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *