Categories Krem

Bıoten Krem Ne Işe Yarar?

İçerisinde bulunan at kestanesi, sarmaşık ve biberiye ekstreleri ile nane ve kafur yağı kan dolaşımının uyarılarak düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ödem ve yorgunluk hissini azaltıcı etkisi vardır. İçeriğinde bulunan buğday yağı ve at kestanesi ekstresi cildin yumuşamasını, güçlenmesini ve sıkılaşmasını sağlar.

Bıoten krem ne ise yarar?

Vücudumuzda meydana gelen iltihapları kurutmaya yardımcı olur, enfeksiyonu giderici etkisi vardır. At kestanesi büzücü özelliği sayesinde ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Kılcal damarların çatlamasını giderir, özellikle yüzdeki kılcal damar tedavisinde çok etkilidir.

Bioten x2 etki Double Effect ne ise yarar?

Ürün Bilgileri mentolün serinletici ve ferah kokusu ile kendinizi daha iyi ve taze hissetmenize yardımcı olur. Cildin yumuşamsı ve rahatlamasına yardımcı olur. özel formülü cildinizin daha canlı ve bakımlı görünmesini destekler.

Horse Chestnut gel cream ne işe yarar?

HuncaLife ‘ ın Bioten At Kestanesi Jeli şuan en çok satılan At kestanesi jeli dir. At kestanesi; Kan dolaşımının düzenlenmesine, tıkanmış olan damarların açılmasına katkıda bulunarak varislerin neden olduğu ağrıları gidermeye yardımcı olur.

You might be interested:  Travazol Krem Genital Bölgede Nasıl Kullanılır?

At kestanesi kremi ayak altına sürülür mü?

Yağı saç dökülmesini engeller. Üstelik cildin yenilenmesini yardım ederek lekeleri yok eder. Şah damarı, alın ve ayak tabanlarına sürüldüğünde vücuttaki kan dolaşımını düzenleyerek sinirlerin beyne daha iyi iletilmesini yardım eder. Bunun yanı sıra kan dolaşımını düzenlendiğinden damarların tıkanmasını engeller.

At kestanesi kremi sırta sürülür mü?

Sırt, boyun, eklem ağrısı ve incinme durumlarında rahatlıkla kullanılabilir.

At kestanesi kremi yüze nasıl uygulanır?

Her gün kullanabilir, gece yatmadan önce de uygulama yapabiliriz. Gece uykuda hücreler yenilendiği için cilde çok iyi gelecektir. Yatmadan bir saat önce seyreltilmiş at kestanesi yağını susam veya zeytinyağına dökerek bu karışımı cilde masaj yapar şekilde uygulayabiliriz.

Bioten Double Effect ne işe yarar?

mentolün serinletici ve ferah kokusu ile kendinizi daha iyi ve taze hissetmenize yardımcı olur. Cildin yumuşamsı ve rahatlamasına yardımcı olur. özel formülü cildinizin daha canlı ve bakımlı görünmesini destekler.

Hunca Life at kestanesi kremi ne işe yarar?

İçerisinde bulunan at kestanesi, sarmaşık ve biberiye ekstreleri ile nane ve kafur yağı kan dolaşımının uyarılarak düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ödem ve yorgunluk hissini azaltıcı etkisi vardır. İçeriğinde bulunan buğday yağı ve at kestanesi ekstresi cildin yumuşamasını, güçlenmesini ve sıkılaşmasını sağlar.

Bioten Moisturizing Body Balsam ne işe yarar?

Huncalife Bioten Jojoba & Shea Yağı Özlü Jel Vücut Kremi 500 Ml Ürün Açıklaması Jojoba yağı, shea özü ve bitkisel karışımlar içeren nemlendirici balsam, masaj ile uygulandığında rahatlamanıza destek verirken cildinizi yumuşatmaya yardımcı olur. Ürün Kullanımı Cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

At kestanesinin zararları nelerdir?

AT KESTANESİNİN ZARARLARI At kestanesi yağı faydalı bir yağ olsa da hamile ve emziren kadınların bu yağı kullanmaması önerilir. Ayrıca kan incelten ilaç kullananlar ve kanama sorunu olanlar da at kestanesini kullanmamalıdır. At kestanesi yağı çok fazla kullanıldığında böbreklere zarar verebilir.

You might be interested:  Expigment Krem Ne Işe Yarar?(Çözünme)

At kestanesi ne işe yarar?

At kestanesi ağaçlarından elde edilen tohumlar geleneksel olarak eklem ağrısı, yumuşak doku şişmesi ve ateşin yanı sıra bağırsak ve mesane sorunları ile mücadelede kullanılırdı. Günümüzde ise bacak damar problemlerini (kronik venöz yetmezlik), hemoroidleri ve şişmeyi (ödem) tedavi etmek için kullanılmaktadır.

At kestanesi Nereden satın alınır?

Latince adı Aesculus Hippocastanum olan at kestanesi Sapindaceae ailesine ait bir ağaç türüdür. Geçmişten günümüze modern ve halk tıbbında kullanılan bu ağaç türünün ana vatanı Balkan Yarımadası’dır. At kestanesi, Pindus Dağları ormanları ve Güney Doğu Avrupa’nın Balkan karma ormanlarında yetişir.

At kestanesi cilt bakım kremi nasıl yapılır?

Evde At Kestanesi Kremi Nasıl Hazırlanır?

  1. Yarım kilo at kestanesini soyun ve güzelce dövün.
  2. At kestanesinin üzerine bir şişe elma sirkesi ilave edin.
  3. Malzemeleri karıştırdıktan sonra güneş görmeyen bir yerde 20-25 gün bekletin.
  4. Bu sürenin sonunda kıvam alan kremi ağrılı bölgelere uygulayabilirsiniz.

At kestanesi kremi yüze sürülür mu?

At kestanesi jeli cilde sürülerek kullanılmaktadır. At kestanesi jeli yüze sürülür mü diye de merak etmiş olabilirsiniz. Genel olarak herhangi bir yan etkisi olmadığı söylense de özellikle gözaltı ve göz çevresi gibi ekstra hassas bölgelerde kullanmadan önce kolda ufak bir bölgede alerji testi yapmanız önerilmektedir.

At kestanesi kremi nasıl kullanılır?

AT KESTANESİ KREMİ NASIL KULLANILIR? Eğer bu kremi varisli bölgede kullanacaksanız, at kestanesi kremini; günde 2 defa masaj yapar şekilde sorunlu bölgeye yedirerek sürmeniz yeterlidir. Düzenli kullanıldığında varislerin yok olduğunu görmeniz mümkün. Cildinizde şişen bölgelere; gün içerisinde 2 defa sürebilirsiniz.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *