Categories Krem

Balea Krem Ne Için Kullanılır?(Çözülmüş)

Balea Soft Cream, cilde kalıcı nem sağlar ve pürüzsüz, yumuşak bir cilt hissi bırakır. Zengin yağlar ve E vitamini içeren hızlı emen formül cildi pürüzsüzleştirir ve hoş bir koku deneyimi bırakır. Bakımlı ve güzel bir cilt hissinin tadını çıkarın.

Balea Vital krem ne işe yarar?

Kırışıklıkları düzeltir, cildin elastikiyetini geri yükler, yüz konturunu kolaylaştırır. Cildin elastik ve kollajen dokularını ve liflerini onarır ve korur. Derinden nemlendirir ve cildi nemlendirir.

Balea ne için kullanılır?

Balea bir alman kozmetik ve bakım markasıdır. *vitamin gücü *parlak ten rengi *antioksidan aktif etki ile özel bakım: Balea c vitamini konsantresi, cildinize değerli bileşenler sağlar. C ve e vitaminlerinden yapılan bir kokteylle canlandırıcı bakım konsantresi, gerçek bir güzellik güçlendiricidir.

DM balea nedir?

almanya’da yaygın olan kozmetik mağazalar zinciri olan dm nin kendi markası. duş jelinden göz altı morluğu giderici bantlarına kadar geniş bir ürün grubu bu markayla satılmaktadır. fiyatları da gayet makuldur; örneğin loreal’in makyaj temizleyicisin aynısı balea adıyla yarı fiyatına satılmaktadır.

Balea nasil kullanilir?

Ürün Bilgileri Kullanımı Kapsül kapağını sökün veya kesin. Temizledikten sonra konsantreyi yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgesine parmak uçlarınızla uygulayın. Hafifçe masaj yapın. Düzenli kullanım (sabah ve akşam) önerilir.

Balea Dunkle flecken Aufheller nasıl kullanılır?

Sabah akşam cilt temizliğinden sonra hafif masaj yaparak yüze sürülür. Bu ürün VEGAN dur.

You might be interested:  Parmak Ucu Çatlaklarına Hangi Krem Iyi Gelir?(EN iyi 5 ipucu)

Balea Wash Gel nasıl kullanılır?

Kullanım notları Yüz, boyun ve dekolte temizledikten sonra güç maskesini uygulayın. Göz alanından kaçının. 5 ila 10 dakika bekleyin. Maskenin kalıntılarını pamuklu bir ped ile çıkarmak.

Balea tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Tüy dökücü krem hassas ciltler için uygundur. Uygulama:

  1. Doğrudan spatulayla cilde uygulayın, saçları örtmek için kremayı eşit olarak yayın.
  2. Kremayı 5-10 dakika boyunca cilde bırakın, dikkatlice zamanlayın ve ardından küçük bir alanı test etmek için spatulanın kafasını hafifçe kullanın.

Balea body lotion nedir?

Balea bir Alman kozmetik ve bakım markasıdır. 3 parçalı Pure & Soft Seti 150 ml Duş Kremi, 100 ml Duş Kremi ve 150 ml Vücut Losyonu – iyi hissettiren bakım Beyaz kil cilde nazik bir his verir – içerdiği hassas koku ve badem yağı bakım deneyimini tamamlar.

Balea serum ne işe yarar?

Cilt elastikiyetini artırır * Cildin sıkılığını artırır * * kırışıklık azaltma, cilt nemi ve elastikiyet üzerine yapılan in-vivo çalışmalar, 20 kişide test edildi, 4 haftada Aktif etki ile karşılaşıldı. Balea Lift Etkisi konsantresi, anında etkili olan yoğun bir bakımdır ve cildinize değerli bileşenler sağlar.

Balea Wasserspray ne ise yarar?

Almanya Balea günlük bakım Aqua nemlendirici Toner Bodyspray Wasserspray krem jel nemlendirici termal su UV filtresi. Cildi canlandırır ve değerli nem sağlar. * İş, spor ve eğlence sırasında karşılama soğutması-yaz aylarında, yol arasında ve yolda ideal.

Balea maske ne işe yarar?

Balea güzellik etkisi güç maskesi 50 ml Kırışıklıklar içeriden yoğun bir şekilde doldurulur, ince çizgilerin görünümü ve kuru kırışıklıklar serbest bırakılır. Shea yağı ve E vitamini ek olarak cildi besleyici aktif bileşenlerle sağlar ve hoş bir şekilde pürüzsüz bir cilt hissi verir.

You might be interested:  Doline Krem Ne Için Kullanılır?

Balea yüz maskesi nasıl kullanılır?

Balea Maske hyaluron, 16 ml (3419) Temizledikten sonra, göz ve ağız çevresinden kaçınarak yüze cömert ve eşit bir şekilde uygulayın. 10-15 dakika bekletin. Maskenin kalıntılarını yumuşak bir kozmetik doku ile çıkarın veya nazikçe masaj yapın. Yıkamayın.

Pflegecreme ne işe yarar?

Değerli shea yağı ve badem yağı içeren bakım kremi, cildin kurumasını önler ve yumuşak ve esnek bir cilt verir. Uzun süreli bir refah için. Uygulama: Gerektiğinde her gün dikkatli bir şekilde masaj yapın. Yüz ve vücut için uygundur.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *