Categories Krem

Aurex Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Aurex geciktirici kremi kullanmak oldukça basit. Paket içeriğinden çıkan aurex kremi açın ve penis bölgesine uygulayın. İlişkiye 5 dk süre sonra hazırsınız. Lütfen temizleme ürünleri ile penisi iyice temizleyin.

Aurex Delay geciktirici krem nasıl kullanılır?

Detaylı Ürün Açıklaması Kullanım önerisi: ilişkiden en az 15-30 dakika önce masaj yaparak uygulanır. Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceğinden, ilk kullanımdan sonra kişinin kullanım süresini ve dozunu kendisinin belirlemesi önerilir.

Aurex geciktirici krem ne işe yarar?

Tamamı doğal bitki özlerinden elde edilen Aurex geciktirici kremin erken boşalmayı engellemesinin yanı sıra bir çok sağlık problemlerini de ortadan kaldırdığı tespit edilmiştir. En az 45 dakika boşalmayı önleme. Cinsel ilişki esnasında üst düzey performans ve ayırca ilişki sonrası penis sertliğinin korunması.

Geciktirici krem nasıl kullanılır?

Bunun için öncelikle parmağınızın ucuna sıkacağınız kremi nohut büyüklüğünde penise uygulamalısınız. Bunun için yapmanız gereken kremi penis emene kadar yedirerek uygulamaktır. En doğru uygulama süresi cinsel ilişkiden 15 ya da 20 dakika kadar öncedir. Ortalama 30 ile 45 dakikaya kadar cinsel birleşiminiz uzayacaktır.

Delay geciktirici krem etkisi ne kadar sürer?

geciktirici etkisi güzel.25-30 dk.kadar bir etki sağlıyor.üstelik kullanım oranıda çok fazla birkaç kez kullandıktan sonra hemen bitmiyor. etkisi kadar kullanım oranının fazla olmasıda hoşuma gitti

You might be interested:  Microblading Sonrası Hangi Krem?(En iyi çözüm)

En iyi sertleştirici ve geciktirici krem hangisi?

En iyi geciktirici krem ve sertleştirici krem Viagra krem olarak seçilmiştir. 2019 yılında yapılan araştırma sonucunda katılımcılardan %87 si diğer ürünlerden daha iyi olarak belirtmiş ve 2019 yılı en iyi geciktirici krem ve sertleştirici kremi olarak ilan edilmiştir.

Doğal geciktirici olarak ne kullanılır?

Doğal Geciktiriciler Nelerdir?

  1. Çörek Otu.
  2. Çakşır Otu.
  3. Yaban Sümbülü
  4. Zencefil.
  5. Karanfil.
  6. Turp Tohumu.
  7. Melisa.
  8. Kuşkonmaz Kökü

Geciktirici krem nerelere sürülür?

Satın aldığınız geciktirici kremden nohut tanesi kadar bir büyüklüğü penisin baş kısmına, sünnetlik izinin yer aldığı yumuşak dokuya sürülmesi önerilir.

Aurex nedir nasıl kullanılır?

Aurex geciktirici kremi kullanmak oldukça basit. Paket içeriğinden çıkan aurex kremi açın ve penis bölgesine uygulayın. İlişkiye 5 dk süre sonra hazırsınız. Lütfen temizleme ürünleri ile penisi iyice temizleyin.

Geciktirici ne zaman sürülür?

Beklenen adet döneminden 2 gün önce kullanılmaya başlanabilir. Bu ilaçların değişik formları bulunmakla birlikte, bazısı günde 2 tane, bazısı günde 3 tane alınmaktadır. Kullanım süresini de en fazla 10 güne kadar veriyoruz. Eğer daha uzun süre verilmesi gerekirse doktor kontrolü altında alınmalıdır.

Geciktirici krem neye yarar?

İlişki sırasında özellikle sertleşme sorunu yaşayan kişiler bu ürünü ilişkiden bir süre önce kullanırlarsa sertleşme sorununu ortadan kaldırabilirler. Bu anlamda kullanabileceğiniz etkili ürünlerden biri geciktirici kremdir.

Geciktirici kremlerin zararı var mıdır?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

Super Viga 150.000 sprey nasıl kullanılır?

Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken ana durum kullanım şeklidir. Spreyi ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürmelisiniz. Başka bölgelere sürerseniz uyuşma hissetmeniz olasıdır. Ayrıca kullanmanız gereken miktar 3 ya da 4 fıs kadar olmalıdır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *