Kollajen yoğun krem ​​- serum kullanıcı yorumları, talimatlar, fiyat

Kollagen İntensiv Kil içeriği ile göz çevresine etkili bir bakım sağlamaya yardımcı krem. Yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye ve cilde canlılık kazandırmaya yardımcı gündüz bakım kremidir. Nasıl başvurulur Kollagen İntensiv , krem ​​hakkında kullanıcılardan herhangi bir şikayet var mı, Türkiye’de en uygun fiyata nereden alınır, incelememizden öğreneceksiniz.

Kollagen intensiv nedir?

Kollagen Intensiv, cildi hücresel düzeyde canlandırmak ve yeniden dengelemek için tasarlanmış bir kremdir. Kolajen üretimini artırarak, derinlemesine nemlendirerek ve cildin doğal savunmasını güçlendirerek gençlik canlılığını geri kazandırdığı iddia edilmektedir.

Patentli bileşen Syn-Coll’un hücresel iletişimi ve yenilenmeyi geliştirerek daha sıkı ve esnek bir cilt sağladığı söylenmektedir. Güçlü antioksidanlar cildi onarmak ve gelecekteki hasarı önlemek için sinerjik olarak çalışır.

Kollagen intensiv kullanıcı yorumları

Türkiye Dermatoloji ve Kozmetoloji Merkezi’nin önde gelen uzmanlarından, dermatoloji alanında uzman Prof. Cem Manisalı ile de konuştuk. Aşağıda Prof. Manisalı’nın söylediklerini bulabilirsiniz.

Oya Bakırcı Hanım’ın böylesine eşsiz bir gençleştirme formülü bulması neredeyse imkansızdı. Bu formülde, özenle seçilmiş doğal maddelerden ve bunların oranlarının doğru bir şekilde belirlenmiş olmasından bahsediyoruz. Bu kadar çok doğal içeriği birleştirerek sadece Türkiye’de değil tüm dünyada günümüzün en etkili yüz ve cilt gençleştirme ürünlerinden biri geliştirilmiş.

Ekibimizin, Kollagen Intensive ile ilgili yaptığı araştırmada, bu kadar etkili olabileceğine inanamadık. Ancak nihai klinik denemelerin sonuçları karşısında hepimiz şoke olduk! Kollagen Intensive gerçekten işe yarıyor ve cildi sadece 3-4 hafta içinde gençleştiriyor! En önemlisi, doğal içeriklerden oluşuyor ve Türkiye’de piyasada satılan çoğu ürünün aksine kesinlikle zararsızdır. Şu an, Kollagen Intensive tüm uygunluk belgelerine sahiptir ve üretimi tam kapasite ile devam etmektedir.

Ürün Açıklaması

 1. Ürün Özellikleri: Kollagen Intensiv krem, uzun süreli nemlendirme sağlar, yüz elastikiyetini geliştirir ve belirgin bir yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.
 2. Cildin esnekliğini, sıkılığını, nemini sağlar. Ciltteki doğal kolajen dengesini yeniden sağlamaya yardımcı olur.
 3. Kolajen sentezini artırır, cilt bariyer işlevini iyileştirir, kırışıklıkları azaltır ve cildi eşitler.
 4. Özel ve kolayca asimile edilen kolajen formu, cildin derin katmanlarına nüfuz eder, besler ve yenilenme sürecini başlatır.
 5. Uygulama metodu: Cilt bakımında son adım olarak kullanın.
 6. Temizlenmiş yüz cildine az miktarda krem sürün, kremi tamamen emilene kadar dairesel hareketlerle yayın.
 7. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 8. İçerik: Hyaluronik Asit, Folik Asit, Deniz yosunu ekstraları.
 9. Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle emilene kadar uygulayın.
 10. Etkili sonuç alabilmek için her gün düzenli kullanın.

Kollagen intensiv nasıl kullanılır?

Nasıl kullanılır? Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle emilene kadar uygulayın. etkili sonuç alabilmek için her gün düzenli kullanın.

Nasıl saklanır? Serin ve kuru bir yerde güneş ışığından uzak tutunuz. Göz ile temas etmekten kaçınınız. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklayınız.

Kollagen Nasıl Kullanılır? Cildinizde yaşadığınız tüm problemlerinize etki edebilecek tek bir ürün istiyorsanız tercihinizi Kolla Gen kremden yana kullanabilirsiniz. Özellikle kırışıklık ve sarkma problemleriniz için tercih edebileceğiniz Kollagen krem sayesinde derinlemesine bir cilt bakımı yapmanız mümkündür. Bütün kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alan ve tamamen doğal özlere sahip içeriği ile sizlere garanti sunan Kolla Gen sayesinde artık pürüzsüz bebek gibi bir cilde sahip olmak hayal değil.

Kollagen Nasıl Kullanılır?

Kollagen kremin kullanımı oldukça kolaydır. Fakat kremi kullanmadan önce uygulayacağınız temiz olmasına özen göstermelisiniz.

Kollagen kremi yalnızca yüz bölgeniz için değil aynı zamanda boyun ve göz çevresi ile göz kapaklarınız için de kullanabilirsiniz. Temiz ve kuru cilde uygulanması gereken Kolla Gen krem kesinlikle yağlılık hissi bırakmaz ve cildin ağırlaşmasına neden olmaz.

Kollagen kremi hem sabah hem akşam olmak üzere günde en fazla iki kere cildinize uygulayabilirsiniz. Kremi sürmenizin ardından daha hızlı bir şekilde etki etmesini istiyorsanız dairesel hareketler yaparak kremi cildinize yedirebilirsiniz.

Kollagen kremin etkilerini görebilmek ve özellikle kırışıklıklarınızdan kalıcı olarak kurtulmak için kremi düzenli bir şekilde kullanmaya gayret göstermelisiniz. 1 aylık bir kullanım neticesinde gözle görülür şekilde yüz ve boyun bölgenizde kırışıklık ve sarkmaların azaldığını hatta yok olduğunu fark edebilirsiniz.

Cildinizin kirlerden temizlendikten sonra Kolla Gen kremin uygulanması, kremin daha hızlı bir şekilde etki etmesini sağlayacaktır.

Kırışıklıklar İçin Altın Kurallar

Cildinizin kırışıklıklardan kurtulmasını istiyor fakat bunun için etkili bir ürün bulamıyor musunuz? Kollagen krem tam da bu noktada sizlere destek olmaktadır. %100 bitkisel ve doğal içeriği herhangi bir alerji yapmaz ve yan etki de meydana getirmez.

Cilt bakımınız için hem bütçenize uygun hem de etkisi kanıtlanmış olan Kolla Gen kremi tercih edebilirsiniz. Kırışıklıklar yalnızca kadınlar için değil erkekler için de en büyük problemlerden biridir. Kolla Gen ürünü ise hem kadınlar hem de erkekler için kullanılabilen bir cilt bakımı kremidir

Artıları

 • Bu Kollagen Intensiv İçindekiler çizgisi, cildinizi toksinlerden ve yabancı maddelerden arındırabilir.
 • Göz çevrenizdeki eski indikatörleri çıkarabilir.
 • Kollagen Intensiv kompozisyon sivilcelerin yanı sıra siyah noktalardan da kurtulabilir.
 • Katı sarkık cildi olduğu kadar kaldırabilir.
 • Öğeler antioksidanlar açısından zengindir.
 • Tüm cilt tipleri için uygundur
 • Kollagen Intensivorijinal Cilt Laboratuvarı iade politikası çok şeffaftır

Eksileri

 • 21 yaş altı için uygun değildir.
 • Hassas bir cildiniz varsa, kullanmadan önce bir doktora danışın KollagenIntensiv şikayet.

kollagen intensiv before and after pictures

Kolajen yoğun bi̇leşenler

Gliserin Tokoferol Palmitoil Tetrapeptid-3
Askorbil palmitat Retinil palmitat Hibiskus Özü
Asetil Heksapeptid-3 Palmitoil Oligopeptid Soya Yağı Özü
Glukonolakton Dipeptid-2 Dipalmitoil Hidroksiprolin
Salatalık Meyve Özü Yeşil çay özü Yulaf Çekirdeği Özü
 • Gliserin: Bitkisel yağlardan elde edilebilen veya sentetik olarak yapılabilen doğal bir nemlendirici. Havadaki suyu cilde çeker ve nemi hapsetmek için cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur.
 • Tocopheryl Acetate: E Vitamininin son derece güçlü formu, serbest radikallere karşı korunmaya yardımcı olur. Aynı zamanda cilt lipidlerini yenilemeye yardımcı olarak daha iyi bir sıkılık sağlar.
 • Palmitoyl Tetrapeptide-3: Bu rejeneratif peptit, inflamatuar yanıtı tetiklemekten sorumlu kimyasal haberciler olan interlökinlerin üretimini baskılar. Palmitoyl Oligopeptid ile birlikte kullanılan bu peptit karışımı, kolajen üretimini artırabilir ve cildi canlandırabilir.
 • Askorbil Palmitat: Doğal olarak oluşan bir yağ asidi olan C vitamini ve palmitik asitten elde edilen yağda çözünen bir bileşik. Bu bileşen güçlü antioksidatif özellikler içerir.
 • Retinil Palmitate: Retinol (A Vitamini) ve doğal olarak oluşan palmitik yağ asidinin bir kombinasyonu, cilt bakımında onarıcı ve iyileştirici özelliklere sahip bir antioksidan olarak kullanılır.
 • Hibiskus Özü: Bu bitki özü, yüz ifadeleri oluşturan kasların hareketini engellediğine inanılan oligopeptitleri içerir.
 • Yeşil Çay Özü: Bu bileşen, mevcut en güçlü doğal antioksidanlardan biridir. Yeşil çayda bulunan polifenoller serbest radikalleri nötralize eder, iltihabı azaltır ve yabancı maddeleri uzaklaştırarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur.

Kollagen intensiv price

Genellikle Kollagen intensiv fiyatı 159 TL’den başlamaktadır. Ancak bundan daha yüksek bir fiyat bulabilirsiniz.

Kollagen intensiv reviews

Yasemin Göztürk (28)

Düzenli kullanıldığında cildin, kemiklerin, eklemlerin yaşlanmasını geciktiren çok güzel bir destek. Yaklaşık 50 gündür kullandığım takviye. İlk ay shot şeklinde olanından içtim. Vücut kendini uykuda yenilediği için, yatmadan önce içilmesi öneriliyor. Bir ay sonrasında toz şeklinde olanına geçtim, bu bittikten sonra hap şeklinde olanına geçip 3 ayı tamamlayacağım. En iyi kolajen takviyesi diye bir şey yok bence, takviyeleri nasıl almak istiyorsanız benim gibi deneyerek kendiniz için en iyi olanı bulabilirsiniz. Sıvı, toz veya tablet tamamen kullanım alışkanlığıyla ilgili.
Saçımda, tırnaklarımda ve cildimde gerçekten farklılıklar görüyorum. Hepsi yavaş yavaş oluyor. Herkes 30’lu yaşlardan bahsediyor ama ben daha 30 olmadan başladım, iyi ki de başlamışım.

Ceren Demir (39)

Cildim çok kuru olduğu için sürekli krem sürme ihtiyacı hissediyordum. Kolajen aldığımdan beri cildim daha nemli. Bir süredir sürekli krem sürmeye gerek görmüyorum. Diğer bir etkisi de (çevremin gözlemi) cildimin daha aydınlık ve taze göründüğü yönünde.

Lale
Çok dokunaklı ve aynı zamanda komik bir hikaye. Bir kez daha, kişinin güçlü ve gerçek arzusu varsa her şeyi yapabileceğine ikna oldum. Tüm dünyayı değiştirecek devrim niteliğinde gençleştirici bir ürün yaratmak için bile.

Demet
Büyükannem Kollagen Intensive kullandı. Etkisi tek kelimeyle ŞOKE EDİCİ!!! Şimdi annemden daha genç görünüyor! Şu fotoğrafa bakın!

Vuslat M.
Sipariş vermeyi başardım! Çok teşekkür ederim. Benim kocam da beni daha genç bir kız için terk etmişti. Umarım Kollagen Intensive benim için faydalı olur. Kocam sonra yalvarsa bile, onu geri almayacağım. Sadece ne kaybettiğini anlamasını istiyorum!

Melahat
Ben de 9 gün önce Kollagen Intensive kullanmaya başladım. Çok derin kırışıklıklarım var. Şimdi yok olduklarını görebiliyorum. Bu gerçek bir mucize! Ayrıca ilginç bir şey fark ettim. Eskiden yüzümün cildi biraz sarkıktı ama şimdi daha belirgin ve kalkık hale geldi. Üstelik göz altındaki torbalar da tamamen kayboldu. Şimdiden 10 yaş daha genç görünüyorum. Teşekkürler!

Çözüm:

Kollagen Intensiv Diğer ürünlerin raf ömrünü uzatabilir ve cildin doğal renginin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan doğal bir antioksidana sahiptir. KollagenIntensiv forum ayrıca cildi yumuşak ve esnek tutan etkili bir yumuşatıcıdır.