Ev

R

Güzellik iksiri programını başarıyla tamamladığınızda bambaşka bir hayata yelken açacaksınız.
Yüz kaslarınızı geliştirerek mükemmel bir görünüme kavuşmanın verdiği hazzı tadacaksınız.
Yüz yogası yaparak 3 hafta içinde yüzünüze daha güzel bir görünüm kazandıracaksınız.

Genç, canlı ve parlak bir yüze mi sahip olmak istiyorsunuz?

Pahalı kremlere, kırışıklık önleyicilere daha da ötesi kanserojen maddeler içeren tüm ürünlere artık SON!

Bilindiği üzere milyon dolarların yatırıldığı, en karlı sektörlerden biri olan, dünya güzellerinin para karşılığında sponsor edildiği gerek maliyet gerekse içerik olarak neredeyse bedavaya üretilen bu ürünlerin mağazalarda 150, 200, hatta 500 TL’ye satıldığına şahit oldum.Zamanında kendim de bu pazarlama hilelerine aldanıp yüzlerce liramı bu ürünlere harcadım.

Göz kenarlarım ve gözümün etrafındaki çukurlaşmadan dolayı estetik ameliyat olmayı bile düşündüm. Daha da ötesinde, hayatımın bir döneminde sırf estetik operasyon olabilmek için tezgahtar olarak çalışıp para biriktirdim.

Bir yandan kararlıydım, bir yandan da kandırılmak istemiyordum. Araştırmaya başladım…

O günlerde ABD’den yeni gelen çok samimi bir çocukluk arkadaşımla görüştüm. Kendisinin eskiden beri yüz estetiği konusunda problemleri vardı, fakat onu son görüşümden bu yana yüzünde ve cildinde belirgin bir değişim olmuştu.

İşte tam da bu noktada ona verdiğim bir karardan bahsettim: Estetik Ameliyat Operasyonu.

Ona yurt dışında bu ameliyatların ne kadar olduğunu sordum.

Aldığım cevap oldukça ilginç ve heyecanlandırıcıydı…

Bana ameliyat fiyatlarını bilmediğini söyledi.

Türkiye’ye geldiğinde diğer ortak arkadaşlarımızın da ona bu tarz sorular sorduğunu, estetik bir operasyon geçirdiğini zannettiklerini söyledi.

Bana yanıldığımı ve asla bıçak altına yatmak gibi bir hata yapmayacağını söyledi.

Hayretle ona baktım! Çünkü ben de estetik operasyon geçirdiğini düşünmüştüm. Elbette ki kendisindeki bu değişikliğin kaynağını öğrenmeliydim.

Ameliyat veya estetik operasyon değilse kendisine uygulamış olduğu şey tam olarak neydi?

Onu saatlerce dinledim, bu güzelliğe ne şekilde sahip olduğunu bana uzun uzadıya anlattı. California’da sanat eğitimi alırken tanışmış olduğu bio-estetik ve bio-güzellik alanında uzmanlaşmış ayrıca Hollywood ünlülerine, top modellere ve popstarlara birebir yüz yogası eğitimi veren Hindistan kökenli Prof. Dr. Kalita Chakrabarti’den bana bahsetti.İşte bu vesile ile yüz yogasından ilk defa haberim olmuştu. Sanırım 2007 yılının sonlarıydı.

Bu konuyu öğrenme hevesimi görünce benimle Prof. Dr. Kalita Chakrabarti tarafından kaleme alınmış dökümanları paylaştı.

Açıkçası yoga kelimesini ilk duyduğumda yapamayacağımı düşündüm. Çünkü yoganın hem bilgi hem nefes alış-verişi gibi teknik detayları olduğunu duymuştum. Arkadaşım Hande tekrar yurt dışına çıkmadan bana bu konuda bilgiler verdi. Hatta kendisiyle bizde toplanıp birlikte birkaç gün boyunca yüz yogası egzersizleri yaptık.

İlk hafta sonunda yüzümün canlanmaya başladığını hissettim. Artık sabahları uyandığımda solgun ve sarı bir yüzle uyanmıyordum çünkü bu egzersizlerle yüz kaslarımı çalıştırmış ayrıca kan akışını düzene sokmuştum.

Arkadaşım Hande’nin gitmesinden 1,5 ay sonra, yüzümde gözle görülür bir gelişme sağladım. Bu süreç içerisinde Hande’den yüz yogasıyla alakalı çeşitli mail’ler aldım. Anatomi kitaplarını araştırdım.

İnsan yüzünde bulunan 60 farklı kasın çalışma prensiplerini öğrendim. Zamanla yüz yogasıyla alakalı kendi yöntemlerimi geliştirip bu yöntemleri etkili bir şekle soktum.

Tam ve etkili bilgiler edindikten sonra çevremdeki kişilere de yardımcı olmak istedim. O nedenle yüz bölgesindeki tüm kırışıklıkları giderecek, yüzünüze güzellik katacak 150 sayfadan oluşan görüntülü anlatımlar içeren ayrıca kolayca yüz yogasını uygulayabileceğiniz bu kitap setini sizler için kaleme aldım.

Günde 15 DAKİKANIZI Vererek Maksimum 2 AY İçerisinde Kalıcı Güzelliğe Ulaşın!

35 yaşına merdiven dayamış bir bayan olarak eskiden kırışıklıkların yaşlanma nedeniyle olduğunu düşünürdüm. Şimdi kendi deneyimlerim sayesinde bunu söyleyenlere gülüp geçiyorum. Hatta kozmetik ürünler satanların bahsettikleri o mucizevi ürünlerin reklamlarını gülerek izliyorum.Sizler de %100 doğal olan yüz yogası terapisiyle gençliğinize kavuşabilirsiniz!

Yüz sıkılaşması, kozmetik ürünlerin aksine yüzünüzdeki kasları doğru egzersizlerle çalıştırdığınızda oluşur. Eğer yaşlanma sürecine girdiyseniz ve kırışıklıklarınız artmaya başladıysa, ayrıca gerdan bölgenizdeki sarkmalardan da şikayetçiyseniz üzülmeyin.

Genç, canlı ve sıkılaşmış bir görünüm sizleri bekliyor!

Size daha güzel bir haber vermem gerekirse, bu kitap sayesinde kırışıklıklarınızdan kurtulmakla kalmayıp yüzünüze daha çekici bir görünüm kazandırabileceksiniz.

Bilindiği üzere yüzümüz; alın, gözler, boyun, burun, dudak, çene olmak üzere 6 temel bölgeden oluşur.

Eğer 1 gün içerisinde bu 6 bölgenin tamamını çalıştırırsan yüzünü gereksiz yere yormuş olursun.

Kitabımda bahsettiğim egzersizleri sistematik bir şekilde uygularsan başarılı olmaman için hiçbir sebep yok.

Yüz yogası ile yüzündeki kan akışını arttırdığın sürece cildinin ürettiği yenileyici hormonların hızını arttırmış olacaksın. Ayrıca göz altındaki morluklardan kurtulmak, daha güzel yüz çizgilerine sahip olmak ve daha dolgun dudaklara kavuşmak da bu yöntem sayesinde senin elinde olacak…

Okuyucu Yorumları:

Yüz yogası egzersizlerini uygulamaya başlayıp, göz kapaklarımı güçlendirdikçe göz çevrem daha derli toplu olmaya ve kırışıklıklar yok olmaya başladı.

Zeynep Y. 33 (Kuş Adası /Aydın)

Ben 18 yaşına yeni basmış birisiyim anatomik olarak çenem içine çökmüş durumdaydı. Çocukluğumdan beri bunu dert etmekteydim. Şimdi yüz yogası metodunu günde 5 dakika yaparak daha hacimli ve şekilli bir çeneye sahibim, yazara buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Gülser Ü. 18 (Münich/Almanya)

Benim için artık bir başucu kitabı var ve her kadının mutlaka edinmesi gereken, hayatı boyunca kendisine kaynak edinebileceği bir kitap.

Hülya A. 52 (İstanbul)

Bu kitabı almadan önce de yüz yogasını duymuştum hatta yoga eğitimi aldığım kurstaki hocamız bize birkaç teknikten bahsetmişti. Yalnız şimdi bu kitabın bilgi dolu içeriğiyle artık konuya hakim hale geldim. Evde kızımla birlikte günde 5-10 dakika uygulama yapıyoruz. Bilgisayar karşısında ya da televizyon izlerken bile bu teknikleri uygulamak mümkün. Ayrıca düzenli kullanmış olduğum yaşlanma karşıtı kremlere artık para vermiyorum. Sayın yazara ve Prof. Dr. Kalita Chakrabarti’ye paylaşımlarından ötürü çok teşekkür ederim.

Türkan H. 43 (…)

Benim çok hassas bir cilt yapım var. Güneş ışığının gözlerimi etkilemesiyle gözlerimi kısmamdan dolayı göz çevremde kırışıklık oluşuyordu. Bu nedenle yaz-kış demeden güneş gözlüğü kullanıyordum. Hatta çevremdekiler bu nedenle bana biraz alaycı bakıyorlardı. Bu şikayetlerimi bilen çok yakın bir arkadaşım bana yüz yogası kitabını önerdi. Şu anda, güneş gözlüğünü sürekli takmaktan kurtulmamla birlikte, göz çevremde ve alnımda kırışıklıktan eser kalmadı. Güzel sonuçlar aldıktan sonra arkadaşlarıma da zevkle ve gönül rahatlığıyla bu kitabı almalarını tavsiye ettim.. Ayrıca yazara ve bu kitabı bizlere ulaştırmakta emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..

Sevda D. 36 (Antalya)

Merhaba ailemin yüz yapısı erken yaşlanmaya ve kırışıklığa çok müsait olduğu için internette araştırma yaparken bu kitap ile tanıştım. Kitap yorumlarını ve içeriğini okuduğumda kitabı almak bana mantıklı geldi. Denemeye karar verdim. Üstelik geri iade edebilme özelliğinden dolayı içim oldukça ferahtı. Kitabı okumaya başlayalı 4 ay oldu. Bu süreç içerisinde söz ve nişanım oldu. En güzel makyajın doğal güzellik olduğunu düşünenlerdenim. Yarın bir gün evlendiğimde daha taze ve doğal bir ciltle eşimle aynı evi paylaşmak istiyorum. 4 aylık gelişimimden dolayı kendimi oldukça iyi ve şanslı hissediyorum.

Gülben 27 (Ankara)

Peki Kitabın İçeriğinde Sizleri Neler Bekliyor?

➥ Güzellik İksiri Metodu

➥ Isınma Hareketleri

➥ Alın Bölgesi Egzersizleri

➥ Göz Bölgesi Egzersizleri

➥ Dudak Bölgesi Egzersizleri

➥ Burun Bölgesi Egzersizleri

➥ Boyun Bölgesi Egzersizleri

➥ Çene Bölgesi Egzersizleri

Her biri birbirinden önemli bu bölümleri okurken keyif alacak, aynı zamanda yüzünüz hakkındaki gerçekleri öğrenmiş olacaksınız.

Ücretsiz Bonuslar:

#1 Akupunktur Noktaları E-Kitapçığı

Öğreneceğiniz metotların yanında %100 Prof. Dr. Kalita Chakrabarti tarafından geliştirilmiş

Akupunktur yöntemleriyle, günün stresinden kurtulacak,

yüz güzelliğinde en üst noktalara çıkacak ve kendinizi daha dinç hissedeceksiniz!

Bu yöntem ile yüzünüzdeki hassas noktalara daha iyi ulaşacak ve

yüz güzelliği metodunda uzmanlaşacaksınız!

#2 Hızlı Güzellik Programı

Acil bir şekilde yüz güzelliği metodunu uygulamanız mı gerekiyor?

Düğününüz ya da nişanınız çok mu yakında?

Sevdiğiniz kişiyle tatile çıkma durumunuz mu var?

Ya da ilk randevunuz bu hafta sonu mu?

Sizlere iyi bir haberim var set ile birlikte verilen,

uzun yılların tecrübesi sonucunda oluşturulmuş,

en çok güvendiğimiz ve arkasında gururla durduğumuz

Hızlı Güzellik Programı kitabını mutlaka okumalısınız!

#3 Cilt Güzelliği & Diyet

Elbette güzelliğinize, yiyip içtiklerinizin etkisi oldukça büyük. Bu kitabı hazırlarken okuyucunun kaliteli bilgiler edinmesini istedik ve Cilt güzelliği & Diyet kitabıyla seti zenginleştirdik.

İnternette okuduklarınızın çok daha ötesinde olan bu nadide bilgiler ile hem sağlık hem de güzelliğiniz için çok büyük bir adım atmış olacaksınız.

Daha da ötesinde neler yemen gerektiğini bilirsen Yüz güzelliği konusunda ilerlemen çok daha hızlı hale gelecek. Ünlülere yıllarca danışmanlık yapmış olan Prof. Dr. Kalita Chakrabarti tarafından kaleme alınmış diyet bölümünü güzelliğine düşkün olan herkes mutlaka okumalı!

Güzellik İksiri Kitap Seti

**** Kredi Kart ekstiresinde ödeme işlemi “OdaklıPazar” olarak görünecektir.

Bu Kitap Setini Okuduktan Sonra Nasıl Bir Yüze

Sahip Olacaksınız?

 

 Tebrikler! Artık hiçbir zaman yaşınızı göstermeyeceksiniz! Hatta düzenli egzersizlerle yüzünüz 20’li yaşlarınızdaki haline dönecek!

 Ayrıca yüzünüz için nemlendirici ve peeling gibi zararsız kremleri nasıl uygulayacağınızı Prof. Dr. Kalita Chakrabarti’nin anlatımlarından okuyup öğrenebileceksiniz!

 Çevrenizden iltifatlar almaya şimdiden alışsanız iyi olur!

 Herkes sizden bu güzelliğinizin nedenini öğrenmeye çalışacak!

 Türkiye’ye basit ve pazarlama amaçlı gelmiş yüz yogası ile ilgili kitapların çok daha ötesinde olan bu kitap ile ömür boyu genç bir yüze sahip olma garantisini sizlere veriyoruz! Tabi ki günde 5-10 dakikanızı ayırıp, dediklerimizi kitap akışı içerisinde uygularsanız bu mümkün!

 Ayrıca yüzünüze şekil kazandırıp, hacimli bir yüze kavuşacaksınız!

 Artık gülümsemenizle yüz hatlarınızın çekiciliğiyle ortamlarda ön plana çıkacaksınız!

Geçici değil kalıcı çözüm arıyorsanız, şanslısınız ki şu anda doğru yerdesiniz! Türkiye’de sadece belli başlı zenginlerin, ünlülerin ve plastik cerrahilerin hizmetine sunulmuş bu kitap artık sizin de bir tık ötenizde!

Üstelik doktorlar da, estetik operasyon geçirmiş kişilerin ameliyat sonrası bu kitabı okumalarını öneriyor. Tamamen doğal olan bu yöntem ile yüzünüzü ve sağlığınızı mahvetmek yerine, ömür boyu sağlığı, güzelliği ve mutluluğu YAKALAYIN!

%

Para İadesi Garantisi
%

Kırışıklıklardan Kurtulma Garantisi
%

Güzellik Garantisi
%

Memnuniyet Garantisi

Güzellik İksiri Kitap Setini Satın Al!

**** Kredi Kart ekstiresinde ödeme işlemi “OdaklıPazar” olarak görünecektir.

Satın Almadan Önce Aşağıdakileri Mutlaka Oku!

Kitapları Nasıl Okuyabilirim?
Kitaplar Basılı Yayın mıdır?
Para İade Garantisi Var mı?
Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
Kredi Kartına Taksit Var mı?